פוליש קריסטל

צפה מבריקה ונוצצת הופכת את הבית כולו למקום נפלא שנעים להכנס אלי. די להביט למטה אל האריחים כדי להרגיש כי הבית שומר על חזות נקיה ועל ארשת נעימה. חברת פולישוק נותנת שירותי פוליש קריסטל עבור מגוון סוגי הרצפות ומחזירה את הברק גם לבית שלך.

פוליש קריסטל – נוצץ

כשאומרים פוליש קריסטל מתכוונים לרמה גבוהה של ניקיון נוצץ, כאשר הרצפה מקבלת מראה מבריק ממש. הברקה של פוליש קריסטל היא חידוש פני הרצפה ושפשוף כל הלכלוך והאבק שנדבק אליה. פוליש קריסטל אפשר לעשות גם במשרדים וגם בבתים פרטיים, בכל מקום שמבצעים אותו מתקבלת תוצאה נפלאה.

התוצאה המושלמת

לאחר ביצוע פוליש קריסטל נותרת רצפה נקיה ונוצצת ללא שריטות וסימני אבק. היתרון הגדול של פעולה זו היא שהרצפה לא רק נקיה ונוצצת אלא גם שומרת על ניקיונה לאורך זמן. תודות לחומר האיטום שנמרח בעת ביצוע פוליש קריסטל, נוצרת שכבת מגן על גבי הרצפה שמונעת מאבק נוסף ולכלוך לחדור פנימה. כך נשמרת התוצאה גם זמן רב אחרי שהפוליש הסתיים, הרצפה עדיין נקייה ולא נדבקים אליה שאריות של לכלוך וכדומה.

עבודה מקצועית

חברת פולישוק מבצעת שירותי פוליש קריסטל למגוון סוגי רצפות, ועבור כל מטרה. אנחנו מגיעים עם מכשור מתקדם ומצליחים להביא את הרצפה לרמה גבוהה של הברקה.

אנחנו חברת פוליש קריסטל בשיטת הברקה הכי מתקדמת, כדי להבטיח שהרצפה באמת מבריקה והיא גם נשארת כזו אחרי תקופת שימוש.

חשוב לדעת כי עבודה עם מכונת פוליש צריכה להעשות רק בידיים מיומנות, אם לא עושים את זה בצורה מקצועית ומדויקת עלולים לגרום נזק לרצפה ולא תמיד יהיה אפשרות לתקן. רק תודות לאנשי המקצוע המיומנים שלנו, אפשר להיות בטוחים כי פעולת פוליש קריסטל תעשה כמו שצריך, עם החדרה של חומר ניקוי לאריחים ועם שימוש במכונת פוליש הכי מקצועיים. צריך לדעת איך לשפשף את הרצפה, ואיך להחדיר את החומר, להזהר מפני נזק או שינוי צבע ואת זה יכולים רק אנשים שכבר מכירים את העבודה.

למי שעדיין מתלבט – ניקוי של פוליש קריסטל מתאים לרוב סוגי הרצפות, בכל מקרה של ספק כדאי להתייעץ עם חברת פולישוק שיכולה לסייע ולענות. 

Scroll to top